Zvířátka

Vtipy 1-10,11-20,21-27

  1. Vidí medvěd lišku na kole a povídá: "ty jo liško kdes na to vzala,to výš nechlastám, nepiju, aha! Za týden se to opakuje, ale liška jede na mopedu. Další den vidí liška medvěda ve vrtulníku. "Ty jo medvěde kdes na to vzal,to výš prodal jsem všechny flašky vod piva"

  2. Příjde kohout do KFC a uvidí kuřata jak se otáčejí ba rožni. Pak se postaví a řce: Kurvy jedny! To je samí solárko, kolotoče a na dvorku není co šukat!

  3. Vidí medvěd lišku na kole a povídá: "ty jo liško kdes na to vzala,to výš nechlastám, nepiju, aha! Za týden se to opakuje, ale liška jede na mopedu. Další den vidí liška medvěda ve vrtulníku. "Ty jo medvěde kdes na to vzal,to výš prodal jsem všechny flašky vod piva"

  4. Má to 4 nohy a 1 ruku,co je to? Dobrman se vrací z dětského hřiště.

  5. Před krámkem v lese stojí dlouhá fronta zvířátek.První stojí medvěd.Za chvíli dopředu přiběhne zajíc a medvěd mu říká:"Co tady děláš?Nepředbíhej."A vrazí facku zajíci takovou,že odlítne.Po chvíli ale přiběhne zpět.A medvěd mu zase říká:,,Já Tě varuju,ještě jednou a...".A zase zajíce odhodí.Ten se ale zase po chvíli zvedne a jde zpět.To už se ale medvěd naštve a zajíci vrazí takovou,že se zajíc svalí na zem a omdlí.A když se probudí,tak jen řekne:"No já snad dneska neotevřu."

  6. Jde slimák a ukazuje malému slimákovi,jak přecházet silnici.Slimák říká:"Když budež přecházet silnici a pojede auto nasmněrujsito přesně doprostřet auta říka starší slimák,,Menší tedy de vidí auto nasmněrujesito přesně doprostřet a najed nou křřřřřř."ajaj,,Říká velkej slimák."To je zajímaví,,Říká slimák, už 20 let tu nejel velorex!

  7. Víte proč hlemýžď leze pomalu???? Aby mu nevláli oči.

Vtipy 1-10,11-20,21-27

By Majaaa>