Zvířátka

Vtipy 1-10,11-20,21-27

  1. Víte co to je maximální sliz? . . . Když dva šneci souloží v plivátku.

  2. Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí. Ten se diví, proč chtějí odejít a zvířátka vysvětlují. Kohout povídá: ”Kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?” Pes povídá: “Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?” A vůl povídá: “Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím.”

  3. Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu. Sebere se, srovná křídla a letí dál. Za chvíli zase - prásk do skály. Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

  4. Letí vrána a dělá:Krá krá krá.Náhle se před ní oběví strom a vrána do něho narazí.Spadne dolů a říká:Ko ko ko,kykyriký sakra jak to bylo.

  5. Bude takova mlha, ze i ptaci budou chodit pesky.

  6. Zvířátka v lese se domluví, že si postaví kadibudku. Druhý den se však zjistí, že má nově postavená kadibudka rozbité okno. Moudrá sova svolá poradu a ptá se: "Zvířátka mrzí mě to, co se stalo. Nevíte o tom někdo něco??" Přihlásí se zajíček a povídá: "Přišel medvěd, utřel si se mnou zadek a prohodil mě oknem." Sova se na medvěda zlobí a ten slibuje, že už se to víckrát nestane. Zvířátka spraví okno, ale další den má kadibudka vyražené dveře. Sova zase svolá poradu,je celá rozlobená a ptá se: "Kdo má zas tohle na svědomí? Ví o tom někdo něco?" Přihlásí se veverka a povídá: "Přišel medvěd, utřel si se mnou zadek a prohodil mě dveřma." Sova se na medvěda zlobí, ale pak se všichni shodnou, že mu dají ještě šanci. Společnými silami spraví kadibudku, ale dalšího dne je kadibudka úplně rozmlácená. Moudrá sova je tak rozčílená, že skoro křičí: "Ví o tomhle někdo něco??" Přihlásí se ježek.

  7. Vloupá se zloděj do vily a vykrádá první místnost a slyší: "Ježíš tě vidí, Ježíš tě vidí." Příjde do druhý místnosti a vidí papouška, který křičí: "Ježíš tě vidí, Ježíš tě vidí." Zloděj zařve: "Já na Ježíše stejně nevěřim!" Papoušek mu odvětí: "Ježíš je pidbul, Ježíš je pidbul."

  8. Co vznikne, když zkřížíš krávu a želvu? ? ? ? Krabicový mlíko a hovězí v konzervě.

  9. Chlap má vulgárního papouška a říká mu prosimtě dneska příde na návštěvu taková blondýna a já jí hrozně miluju takže na pravou nohu ti dám provázek když za něj zatáhne řekni Dobrý den krásná dámo a na levou ti dám provázek taky a když za něj zatáhne tak řekneš můj pán je dobrý pán.Večer přijde blondýna a řiká je ty máš papouška ale to je hezký já zatáhnu za ten pravý provázek a papoušek řiká Dobrý den krásná dámo a blondýna no ale to je hrozně hezký tak já zatáhnu za tu levou a papoušek řiká můj pán je dobrý pán a blondýná zase no ale to je hrozně hezký a co by se stalo kdybych zatáhla za obě dvě najednou a pa- poušek řiká tak spadnu ty krávo

  10. Sejdou se tři slepice němka,češka,slovenka němka řiká já snesu za rok 160 vajíček pff řiká češka já snesu za rok 180 a slovenka ked by si prdku namáhala když v obchodu to mám za pětikačku

Vtipy 1-10,11-20,21-27

By Majaaa