Zvířátka

Vtipy 1-10,11-20,21-27

  1. Pepíček říká mamince:Mami, brácha snědl mouchu! Ale neboj, nechal jsem ho sníst prášek proti hmyzu!

  2. Povídají si dva malí kluci, jeden říká: "Představ si, že mě přines čáp," a ten druhy na to: "Co mas z toho, mne zas mamka říkala, že jsem tatovi z oka vypadl!"

  3. Co je takové to hnědé mezi prsty slona? Pomalí domorodci.

  4. Přijde takhle jednou jedna holka na návštěvu ke kámošce a jak tak popíjejí kafe, přijde do obýváku černá kočka a říká: "Neviděly jste tady někde dnešní noviny?" Holka zmateně kouká, ale její kámoška ji uklidňuje: "Nenech se zmást, ona si akorát prohlíží obrázky."

  5. Píchá to a dá se to vykouřit. Co je to? Včely

  6. "Tak co, strécu, jak je to s tó vašó kozó, co ste ju učíl, aby nemusela žrat?" "Ale, chuděrka, už to skorem uměla a umřela!"

  7. Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu. Sebere se, srovná křídla a letí dál. Za chvíli zase - prásk do skály. Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

  8. Stojí zajíc v lese na pařezu, a máchá kolem sebe packama v boxerkách. Jde kolem liška : "Hele, Zajíci, co blbneš?" "No, víš, boxuju , boxuju, a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi. Po chvíli jde okolo vlk a říká : "Hele, zajíci,nejsi divnej?" "No, víš, boxuju,boxuju, a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi. Za chvíli jde kolem medvěd : "Čau, Zajíci, co to tady děláš?" "Ale, skáču tady na pařezu a kecám a kecám... "

  9. Liška s medvědem nemají co dělat a tak si řeknou, že zmlátí zajíce. Aby to nebylo jen tak, rozhodne medvěd: "Když bude mít čepici tak ho zmlátíme, že má čepici a když ji mít nebude, tak proto, že ji nemá." Tak jdou za zajícem a liška říká: "Ahoj zajíci, kde máš čepici?". Zajíc říká : "Nemám." Tak ho zmlátí, že se nemůže pohnout. O pár dní později nemají co dělat a tak, že zase půjdou zmlátit zajíce. A aby se neopakovali a tak liška říká: "Budeme chtít cigarety, a když budou bez filtru tak ho zmlátíme za to, že jsou bez filtru a když budou s filtrem, tak ho zmlátíme za to že jsou s filtrem." Tak jdou za zajícem a medvěd říká: "Ahoj zajíci, máš cigarety?" Zajíc na to: "S filtrem nebo bez filtru?" Vtom ho medvěd začne strašně mlátit a řvát na něho: "Ty hajzle, kde máš čepici!!!"

  10. Sedí dvě blechy na patníku u silnice a pálej jednu cigaretu za druhou. Vtom jedna vidí, jak se z dálky blíží pes, a povídá: "Hele, típni to, už nám to jede".

Vtipy 1-10,11-20,21-27

By Majaaa