Policajti

  1. Dva policajti zastaví náklaďák . Ukažte mi papíry!řekne policajt.Potom prohlídne auto a vrátí se ke kamarádovi. To je nějaký divný,povídá,že veze džem,v papírech má napsáno jam a auto je plný marmelády.

  2. Jdou dva policajti a ten jeden říká :hele mrtvej pták. a ten druhej se podívá na nebe a řekne: kde.

  3. Jde policajt po ulici a vidí zrcátko. Říká na to : Hele, můj obrázek! Vezme si ho domů a jde se koupat. Jeho sestra mu sáhne do kapsy a zavolá: Mami, táta má v kapse obrázek nějaký ženský! Máma přijde a říká: Fuj , to je ale hnusná baba!

  4. Jede blondýna autem a zastaví ji policajt a říká ji prosil bych váš řidičský průkaz. A blondýna se zeptá, co to je? Policajt: to je taková ta kartička s vaší fotkou. Blondýna se začne hrabat v kabelce a najde tam zrcátko a říká si to by mohlo bejt vono, podá ho policajtovi, ten se na něj podívá, zamyslí se a povídá: aha vy jste od policie no tak to jeďte.

  5. Přijede policajt do obchodu a říká prodavačce chtěl bych nějaké boty a prodavačka ano a jaké máte číslo a ten policajt se tak zamyslí a myslí a myslí a řiká prodavačce 158 .

  6. Na mostě stojí vodník,chytrej policaj a blbej policajt.uprostřed je 500,-kdo ji zvedne? nikdo!chytrej polda a vodník jsou nadpřirozený bytosti a blbího to nenapadne

  7. U automatu na kafe stoji policajt, hodi mince, vypadne kafe a on ho postavi nahoru na automat, kde jich uz mimochodem ma uz asi 16! Najednou k nemu pristoupi zena a zepta se: "Pane policisto, mohla bych si tady vzit jedno kafe, pak muzete klidne pokracovat?!" Policista se na ni obori a rekne:"Ted, kdyz vyhravam????"

  8. Kdybi blbost nadnášela nepotřebujou policajti letadla.

  9. Sedi dva na lavce a sedne si mezi ne policajt. Ten jeden řika druhemu: ty jsi vejce? druhy mu odpovi:,,ne". prvni:,,ja taky ne, tak proc mezi nama sedi ten policajt?"

By Majaaa