Blondýny

Vtipy 1-10,11-20,21-30,31-40,41-50

  1. Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.

  2. Jak se říká, když jedna blondýnka foukne druhé do ucha? Přenos dat.

  3. Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a nafukovací pannou? Asi tak dvě piksly laku na vlasy.

  4. Co má společného moped a blondýnka? Je zábava na tom jezdit, dokud vás nezahlídne kámoš.

  5. Proč přestala blondýnka užívat antikoncepční prášky? Protože pořád vypadávaly.

  6. Proč Bůh stvořil blondýnky? Protože ovce vám nepřinese pivo z lednice. A proč Bůh stvořil brunetky? Protože blondýnka taky ne.

  7. Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít,a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla byt chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.

  8. Slyšeli jste o té blondýnce, která se zcvokla? Šest let pracovala v bordelu a pak zjistila, že ostatní holky si nechávají platit.

  9. Jak nazvete brunetku mezi dvěma blondýnkami? Tlumočnice.

  10. Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Je čtvrt na čtyři." Blondýnka jen kroutí očima a říká: "Víte, to je divné. Ptám se na tohle celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."

Vtipy 1-10,11-20,21-30,31-40,41-50

By Majaaa